نـــــــــــــــور!!!

منو دراز به دراز خوابوندنو دارن روم آب می ریزن... یه مرده شور سمج هم داره زورکی بازوهای خشکیده مو واسه شستن بالا میاره..توی اون وان فکستنی دیدن یه عالمه کفو چشمای از حدقه در اومده آدمایی که پشت شیشه مرده شور خونه ... نفساشون تو سینه بند اومده حسابی حالمو می گیره.

تو کفن که می ذارنم بدجوری لرز می کنم با خودم میگم: (( نکنه بهم سخت بگیرن))

صدای گریه میاد... مردم ذکر می گن و آروم آروم پهلوی یه گودال می برنم...می گم : (( نه نمی رم)) اما کسی صدامو نمیشنوه...منو تو قبر می ذارن و سنگ چینم می کنن...بعدشم یه عالم خاک به خوردم می دن و می رن...جیغ می کشم : (( شما رو به خدا نرین...وایسین منم میام! )) نیم خیز می شم یهو سرم محکم به سنگ می خوره و از خواب می پرم!!!

چشمامو وا می کنم خیس عرق شدم... چهار ستون بدنم می لرزه...به نفس نفس می افتم...نمی تونم تکون بخورم...از پشت پنجره اتاق تو چشمای خسته شب زل می زنم و با دیدن لبخند کوچیکی از ماه دستامو مشت می کنم و زمزمه می کنم :

                                              (( نــــــــــــــــــــــور))

           

                     

/ 57 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خــــــــــــاله ســـــــــارا

دلی که غيب نمای است و جام جم دارد...ز خاتمی که دمی گم شود چه غم دارد...به خط و خال گدايان مده خزانه دل.... به دست شاه و شهی ده که محترم دارد!

علی

سلام سارا جان. خواب ترسناکی بود ولی ترسناک تر از اون....... کاش همه ما لا اقل برای يک بار هم شده اين خواب ببينيم. شايد اينطوری يک کم به خودمون بيايم. شايد ...

علی

و نخواهيم مگس از سر انگشت طبيعت بپرد./// و نخواهيم پلنگ از در خلقت برود بيرون./// و بدانيم اگر كرم نبود ، زندگي چيزي كم داشت./// و اگر خنج نبود ، لطمه ميخورد به قانون درخت./// و اگر مرگ نبود دست ما در پي چيزي مي گشت./// و بدانيم اگر نور نبود ، منطق زنده پرواز دگرگون مي شد./// و بدانيم كه پيش از مرجان خلائي بود در انديشه درياها.///و نترسيم از مرگ // (مرگ پايان كبوتر نيست.// مرگ وارونه يك زنجره نيست.// مرگ در ذهن اقاقي جاري است.// مرگ در آب و هواي خوش انديشه نشيمن دارد.// مرگ در ذات شب دهكده از صبح سخن مي گويد.// مرگ با خوشه انگور مي آيد به دهان.// مرگ در حنجره سرخ - گلو مي خواند.// مرگ مسئول قشنگي پر شاپرك است.// مرگ گاهي ريحان مي چيند.// مرگ گاهي ودكا مي نوشد.// گاه در سايه است به ما مي نگرد.// و همه مي دانيم // ريه هاي لذت ، پر اكسيژن مرگ است.)

محسن

سلام چقدر خوابت رو زیبا بيان کردی موفق باشی

من

وقتي نقاب، محـــور يكـــرنگ بــودن است........... معيـار مهـــر ورزيمـان سنـگ بــودن است .......... ديگرچه جاي دل خوشي وعشق .......بازي است اصلا كدام احمق از اين عشـق راضي ........است اين عشـــق نيست فاجعـه ي قـرن آهن است ........مـــن بودني، كه عاقبتش نيست بــودن است .... حالا بــه حـــرفهــاي غـــريبـت رسـيـــده ام .فهميــــده ام كه خوبِ تــو را بــد شنيــــده ام ....حـــق با تـــو بود از غم غـربت شكستـــه ام بگـــذار صادقانـــه بگــــويم كــه خستـــه ام .... بــــر درب آفـتـــاب پــي بـــاج مي .....رويـــــم ....مـــا هم بـــدون باج، به معراج مي رويـــــم

pezhm@n ((( :::

سلام خاله جون .. آره اين پست کمی خصوصی بود .... خوب ديگه مجبور بوديم .. اميدوارم خونده باشی و حال کرده بای .. بای

mosafer

سلام ... متنت خيلی قشنگ بود ... منم آپم پيشم بيا ....بای

mehrdad

سلام واقعآ وبلاگ زيبايی داري.موفق باشی

mehrdad

سلام سارا جون يک متن دکلمه دارم اگه لطف کنی واسم اجراش کنی............قربانت مهرداد