انواع دوستی !!!

                          heh

دوستی فلاشری :

این مدل دوستی مخصوص کشورهای خارجیه و از فلاشر زدن و مسافرکشی خیرخواهانه شروع می شه ٬ معمولا این دوستی ها آخر و عاقبت خوبی نداره و افراد به دلیل استفاده از سرنگ مشترک؟! مبتلا به ویروس اچ.آی.وی ی شن !!!

دوستی با خاله خرسه :

یه افسانه غربی و مبتذل که در اون یه خرس مونث می خواد با یه شکارچی دوست بشه خوشبختانه کله آقای شکارچی قبل از این دوستی پلید٬ داغون و معدوم میشه و به سزای اعمال خودش می رسه !!!

دوستی جزوه ای :

شما به علت حاضر نشدن در یکی از کلاس های دانشگاه از جزوه استاد عقب افتادید بنابراین خیلی مودب و سانتی مانتال جلو می رید و به هم دانشگاهیتون می گید : (( سلام ٬ من کامران هستم امکانش هست که چند روزی جزوه تون رو به من قرض بدید تا جزوه ام رو کامل کنم ؟ )) و جمشید خان؟! جزوه اش رو به شما قرض می ده و این بده بستون جزوه باعث آغاز یه دوستی پایدار بین شما و جمشید خان ؟!!! میشه !!!

دوستی اس.ام.اسی :

این دوستی معملا مخصوص آدم های بیکاره و با یه اس ام اسه اشتباه شروع می شه !!!

دوستی زورچپانی :

شما از عنفوان کودکی از کسی محبت ندیدید پس سعی می کنید که به زور به دیگران تلقین کنید که دوست شما هستند و شما رو دوست دارن !!!

به نمونه ای از شعرهای زیر توجه کنید : (( دوسم داری من بیشتر ! خاطرخوامی من بیشتر ! ))

(( بهم بگو ٬ بهم بگو دوسم داری ٬ بهت می گم بهت می گم ..... ! ))

(( می دونم ! می دونم خاطرمو خیلی می خوای ! ))

اگر خیلی عقده ای باشید که یه خواانده دیگه رو استخدام می کنید تا با لهجه افغانی در وصف شما ترانه بخونه : (( آرش بهت می گم دوست دارم ٬ توی این دنیا فقط تو رو دارم !! )) 

    vv

پ.ن : رامتین ۲ تا آهنگ جدید و زیبا  آماده کرده که می تونید از سایتش دانلود کنید.

www.RamtinMusician.com

/ 42 نظر / 71 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ندونی بهتره

اسوده دلان را غم شوريده سران نيست اين طائفه را غصه غم دگران نيست شاد باش

مسافر کوير

سلام..لذت بردم از نوشته ات..مسافر کوير با شعری جديد به روز شد... منتظر ديدن نام زيبات و نظرات دوستانه ات هستم..يا علی

دريا

با سلام به سارای م ممنونم خاله م...... از دوستی ها نوشتی .... پیدا هم میشه ؟؟؟؟؟؟ .................................. ...سارا جون یاد یه مدل دوستی افتادم که .... دخترم وقتی ۴ یا ۵ سالش بود هر کسی بهش لبخند میزد میگفت این دوستمه.... این هم یه مدل دوستی تو دنیای بچگی.... ****دوستی لبخندی**** ............................................ سایت آقا رامتین هم باز نمیشه عزیزم که آهنگهاشو بشنوم.... ......

(¯`·. قلب تنها .·´¯)

سلام سارايی.... من نميدونم چرا هر دفعه ميام اينجا يه چيزش برام تازه گی داره .... راستی قالب جديد هم مبارک ...ببخش که اينقدر دير اومدم ..... راستی متنتم خيلی با حال بود ....بعضی قسمتاشو بايد به بعضيها نشون بدم ......!!!! ـ-------------------------------------------------------------- شيشه ی دل را شكستن احتياجش سنگ نيست اين دل با نگاهي سرد پرپر ميشود...!!! من آپـــــــم عزیزم ..... خوشحال میشم کامنتتو ببینم ...!!!

مسافر کوير

سلام..(اگه مايل بودی آيدی تو برام ميل کن تا به ليستم اضافه کنم)..يا علی

زهرا

سلام وب جالب و زيبايی داريد خوشحال ميشم به من هم سر بزنيد

سالومه

خیلی بامزه بود ممنون[خنده][ماچ]