وبلاگ و کامنت های وبلاگی !!!
ساعت ۱۱:٥٥ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٦ آبان ۱۳۸٥  

                 My Drawing

سلام٬ وبلاگ زیبایی داری...به ما سر بزن ٬ جملات آشنایه که اخیرا در بخش نظرات خیلی از وبلاگ ها دیده می شه و به نوعی تبلیغات وبلاگی موسوم شده ... این نوع تبلیغات که در نگاه اول بسیار خوب و با صرفه میاد با نگاهی عمیق تر علاوه بر ضررهای اقتصادی برای وبلاگ نویسان مثل هزینه های اینترنت و شامل ضررها و ضربه های روحی هم میشه!

فرض کنید شما به یه مشکل لاینحل برخورد کردید و دنبال یه راه حل برای اون می گردید ولی اگه مشکلتون رو به پدرتون بگید یا با کمربند سیاه و کبودتون می کنه یا یه خودکار بر میداره و تمامی اعصابتون رو خط خطی می کنه٬ اگرم به مادرتون بگید اول با مقادیر زیادی کلمات خجالت بکش رو به رو می شید بعد هم شما دوباره ارجاع میده به پدرتون !

در چنین مواقعی هست که به فکر وبلاگی که قبلا ریجستر کردید و سال هاست از اون بی خبرید می افتید ٬ سریعا به بقالی سر محلتون مراجعه می کنید تا یه عدد کارت اینترنت ۱۰ ساعته بخرید و بعد از گرفتن کارت و انجام کارهای جانبی اون به سراغ صحفه یادداشت ها می رید و مشکل خودتون رو به سختی به کلمات تبدیل می کنید تا بتونید تو وبلاگتون جاش بدید.

پس از تایپ٬ دگمه پابلیش رو به امید یه کامنت که حاوی راه حلی باشه می زنید در همین حال مادرتون بی خبر از همه جا فریاد می کشه که اینترنت رو قطع کنید تا به پدرتون زنگ بزنه٬ پس از گذشت نیم ساعت فکر و خیال و اجازه ی کانکت به سراغ کنترل پنل رفته و دگمه کانکت رو می زنید ٬ پس از برخورد به مقادیر زیادی پیغام The Line Busy و کوباندن سر خود به مانیتور بالاخره وصل می شید و به سرعت صفحه وبلاگتون رو لود می کنید و نگاه می کنید که تعداد کامنت راه حل مشکل مطرح شده شما باشد٬ کامنت ها را باز می کنید و شروع می کنید به خوندن :

۱- سلام...جان مطلب زیبایی بود به من هم سر بزن .

۲- سلام...خوبی چند وقته نمی آیی وبلاگ من ان شاالله مشکلت که حل بشه به وبلاگ منم سر بزن.

۳- مطلب جالبی بود من به شما لینک دادم .

۴- نظرت در مورد تبادل لینک چیه؟!

۵- ....؟؟؟؟؟!!!!!

۶-

۷-

۸-

.

.

.

۲۰- مشکل خوبی بود

پ.ن : شرایط بالا فقط و فقط یه مثاله برای نشون دادن بی ربط بودن بعضی از کامنت ها با پست وبلاگ ها فقط همین !


کلمات کلیدی:
عشق و خرافات !!!
ساعت ۱٠:۱۸ ‎ق.ظ روز جمعه ۱٢ آبان ۱۳۸٥  

                    عشق و خرافات

شما چقدر درگير خرافات هستيد ؟

مثلا به اين اعتقاد داريد كه اگه به كسي عطر هديه بديد از اون جدا مي شيد يا مثلا اگه مدام قيچي رو باز و بسته كنيد با كسي دعواتون ميشه و هزار جور از اين خرافات كه ماشاالله ما ايراني ها تو اين زمينه كم نداريم.

تا حالا شده بخوايد كاري بكنيد بعد همون خرافه هايي كه از مامان ها و بابا هامون بهمون رسيده يادتون بياد و از انجام اون كار صرف نظر كنيد؟

قبول دارم كه بعضي از اين ايده ها و حرف ها كهنه است و واسه دوران مامان بزرگاي ماست اما بعضي هاشون بد جوري به زندگي روزمره ما گره خورند طوري كه گاهي خودمون هم متوجه نمي شيم ٬ اما قبول داريد كه بامزه هم هستند ؟!

اينجا ليستي از خرافات كه همشون مربوط ميشه به عشق و ازدواج آماده كردم كه البته بيشترش براي كشورهاي ديگه است... بد نيست با خرافات اونها هم آشنا بشيم .

* اگر روز اول پاييز برگي در حال افتادن از درخت رو بگيريد زمستان آن سال منتظر اتفاقات عاشقانه باشيد. ( اروپايي )

* اگر روي پل با شخصي كه دوستش داريد وداع كنيد٬ هرگز او را نخواهيد ديد. ( لهستان )

* اگر اولين پروانه اي كه در سال جديد مي بينيد سفيد باشد ٬ در سراسر سال عاشق خواهيد بود . ( نامعلوم )

* اگر كسي كه جارو مي كند٬ جارويش را به پاي شما بكشد هرگز ازدواج نخواهيد كرد . ( هي به مامان گفتم اين كارو نكن ها ...گوش نداد ..بيا اين آخر و عاقبتش )) ( انگلستان )

* اگر نامزدتان به شما چاقو هديه بدهد٬ اين عشق به پايان مي رسد .( اروپايي )

* حجاب عروس او را از شر ارواح خبيثه كه به انسان هاي خوشبخت حسادت مي كنن در امان مي دارد . ( روسيه )

* به نام پنج كس كه ممكن است با آنها ازدواج كنيد فكر كنيد و ساقه سيبي را بچرخانيد ٬ تا ساقه كنده شود و سيب بيافتد٬ شما نام همسرتان را شنيده ايد! (( قلي٬ غضنفر ٬ صمد ٬ اكبر ٬ اصغر ... اي بابا صدايي كه من شنيدم هيچ كدوم از اينا نبود )) ( اروپايي )

* قيچي كه از دست مي افتد ٬ نشانه بي وفايي است ! ( آمريكاي جنوبي )

* اگر پر قويي در بالش شوهرتان بگذاريد٬ باعث وفاداري اش مي شد ! (( واسه محكم كاري من پيشنهاد مي كنم  كلا زير سرش بالش پر قو بذاريد )) ( نامعلوم )

*اگر دختري جوان كفشدوزكي بگيرد و رها كند از جهتي كه كفشدوزك مي پرد٬ همسر آينده اش مي رسد . ( شرق دور )

* كاهو اثر جادويي بر عشق دارد . (( تا مي تونيد كاهو بخوريد)) ( اسپانيا )

*اگر در روز عشق زني پرنده سينه سرخي ببيند با يك دريانورد عروسي مي كند٬ اگر گنجشكي ببيند با مرد فقيري عروسي مي كند و خوشبخت مي شود . ( اروپايي )

* اگر بتوانيد يك موي سفيد از يك گربه سياه بكنيد٬ برايتان در عشق شانس مي آورد .(( حالا من گربه سياهي كه موي سفيد داشته باشه از كجا بيارم ؟! اين انگليسي ها چه كاري سخت سختي پيشنهاد مي كنن )) ( انگليس )

* اگر حباب هاي تو فنجان چاي توي فنجان به گوشه بچسبد نشانه به وجود آمدن يك ماجراي عاشقانه است .(( فكرشو بكن چــــــــــــــــقدر تو روز ماجراي عاشقانه اتفاق ميفته با اين حباب هاي تو فنجون هامون )) ( نامعلوم )

* پوشيدن لباس عروسي دوستتان باعث مي شود هرگز عروسي نكنيد ! ( به خدا لباس عروسي دوستم نبود ...بابا اون خانوم دادشم بود ...يه ارفاقي چيزي بده ديگه ..من جوونم آرزو دارم )) ( ايران و اروپا )

* دختر و پسري كه همديگر را دوست دارند بايد به پدر و مادرشان نبات و شيشه هديه دهند يعني عشق شيرين است و دوري دل آدم را مي شكند .(( مامانت از اون نبات هايي كه خريده بودم خورد ؟ )) ( ايران )

* عاشق شدن و ازدواج در شبي كه قرص ماه كامل است بديمن است (( اين يكي رو راست ميگه!!! )) ( آفريقا )

*اگر عروسي با پاشنه كفش به سر پسر يا دختر جواني بكوبد٬ بريشان خوشبختي مي آورد. (( سرتو به من قرض مي دي ؟ ))  ( ايران )

* اگر ميوه اي دو هسته پيدا كني نشانه اين است كه كسي دوستت دارد . (( تخم مرغ دو زرده قبول نيست ؟ )) ( اروپا )

*اگر نامزدي در سفر داري بايد هر شب اشكت را توي اشكدان جمع كني وگر نه بر نمي گردد . (( اشكدونم كجا بود٬ بيخيال ))


کلمات کلیدی: